wrapper

Останні новини

ываыв

Шановні колеги!

На адресу Донецького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України надходять звернення від організаційних ланок обласної організації Профспілки щодо критеріїв визначення тарифного розряду, за яким визначається розмір посадового окладу директора (завідувача) закладу дошкільної освіти, визначений у додатку 9 до наказу No557 МОН України від 26.09.2005 р. «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Донецька обласна організація Профспілки розглянула листи щодо встановлення розміру посадового окладу директора закладу дошкільної освіти і повідомляє наступне. Посадовий оклад керівника закладу дошкільної освіти встановлюється відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. No557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. No102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти». Зокрема Додатком 9 до наказу No557 передбачений діапазон тарифних розрядів за посадою завідувача від 14 до 16. Конкретний розмір посадового окладу завідувача, а саме 14, 15 чи 16, встановлює засновник або уповноважений ним орган. Така норма витікає з положень пункту 3 статті 31 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. No2628, згідно з яким керівника закладу дошкільної освіти призначає на посаду та звільняє з посади засновник (засновники) або уповноважений ним (ними) орган.

При цьому вимоги щодо диференціації розміру тарифного розряду залежно від стажу педагогічної роботи чи кваліфікації не встановлено. Одним із критеріїв для визначення розміру посадового окладу керівника є кількість дітей у закладі. Згідно із приміткою 2 до пункту 11 Інструкції No102 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 11.06.2007 р. No471, що розроблений на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2007 року No643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки») посадові оклади завідувачів дошкільними навчальними закладами із середньомісячною кількістю дітей понад 60 за кожні наступні 60 дітей підвищуються на 3 відсотки. Обліковий склад дітей ураховується станом на 1 січня кожного року (підпункт «б» п. 19 Інструкції No102). Виконавець: Волков Дмитро Анатолійович.

Тел.: +38 (050) 84-446-13

На розмір посадового окладу завідувача дошкільним закладом впливає також рівень освіти. Якщо завідувач не має вищої освіти, то встановлений посадовий оклад, що відповідає 14, 15 чи 16 тарифному розряду, зменшується на 0,14 мінімальної заробітної плати (примітка 1 до п. 11 Інструкції No102). Під вищою освітою в застосуванні цієї примітки слід розуміти освіту, отриману працівником у вищих навчальних закладах, перелік яких зазначено у розділі I. «Вища освіта» додатку No4 до Інструкції No102. Для визначення суми, на яку знижується оклад, застосовується розрахункова величина мінімальної заробітної плати 0,6 грн., збільшена на коефіцієнти підвищення посадових окладів педагогічних працівників впродовж 1994-1996 років. Їх добуток складає число 54,03. Тому розмір посадового окладу в цьому випадку має зменшуватися на 4,54 грн. (0,14 × 0,6 × 54,03). Згідно з Положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. No930, керівні працівники закладів освіти атестуються лише на відповідність займаній посаді. Атестація керівників закладів дошкільної освіти, як і інших закладів освіти (керівних кадрів), на встановлення їм тарифного розряду зазначеним Положенням не передбачена.

З повагою

в. о. голови Донецької обласної

організації Профспілки працівників

освіти і науки України Тетяна ЗАМОРСЬКА

Скачать вложения:

Оставить комментарий

Про нас

Костянтинівська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України об’єднує працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів освіти, працівників міського управління освіти та Фонду соціального страхування.

 
 
 
 

Контакти

Тел.: 06272-2-74-37                 м.Костянтинівка, площа Перемоги, 3             posvkost@gmail.com

Увага Оголошення!!!!!!

Увага Оголошення!!!!!!

Корисна інформація

Корисна інформація

http://www.zoofirma.ru/

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных