wrapper

Останні новини

ываыв

Шановні колеги!

На адресу Донецького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України надходять звернення від організаційних ланок обласної організації Профспілки щодо методики розрахунку кількості днів щорічної основної відпустки педагогічним працівникам, яким, згідно із постановою КМУ від 10.07.2019 р. No694 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. No346», з 01.01.2020 р. кількість днів щорічної основної відпустки збільшено до 56 календарних днів, а саме врахування періоду за який надається відпустка. Питання виникло в зв’язку з тим, що основна тарифна відпустка надається працівнику за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору (ст. 6 Закону України «Про відпустки»). Тому в деяких організаціях виникло питання щодо розрахунку кількості днів щорічної основної відпустки педагогічним працівникам, яким, згідно із постановою No694, з 01.01.2020 р. кількість днів щорічної основної відпустки буде збільшено до 56 календарних днів. Донецька обласна організація Профспілки розглянула листи щодо тривалості щорічної основної відпустки вихователів закладі дошкільної освіти у 2020 році і повідомляє наступне. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No694 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. No346» вихователям закладів дошкільної освіти передбачено тривалість щорічної основної відпустки 56 календарних днів. Пунктом 2 цієї постанови передбачено набуття її чинності з 1 січня 2020 року. Зазначена постанова не містить норм про надання щорічної основної відпустки

вихователям у зв’язку зі збільшенням її тривалості з 42 до 56 календарних днів пропорційно відпрацьованому робочому часу впродовж робочого року.

Тому при складанні графіка черговості надання щорічних основних відпусток вихователям у 2020 році необхідно виходити з затвердженої постановою No694 її тривалості 56 календарних днів.

З повагою

в. о. голови Донецької обласної

організації Профспілки працівників

освіти і науки України Тетяна ЗАМОРСЬКА

Скачать вложения:

Оставить комментарий

Про нас

Костянтинівська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України об’єднує працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів освіти, працівників міського управління освіти та Фонду соціального страхування.

 
 
 
 

Контакти

Тел.: 06272-2-74-37                 м.Костянтинівка, площа Перемоги, 3             posvkost@gmail.com

Увага Оголошення!!!!!!

Увага Оголошення!!!!!!

Корисна інформація

Корисна інформація

http://www.zoofirma.ru/

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных